Ułatwienia dostępu

Centrum Jakości Kształcenia

Pali się! Czyli kręcimy film!

Najpierw były przemyślenia... potem głośno wypowiedziane pomysły, dyskusje... i wreszcie podjęta decyzja: to super pomysł, kręcimy film!
 

Po raz pierwszy w ramach naszej działalności Studia Nagrań tworzymy film instruktażowy, na dużą skalę, z zaangażowaniem około 60 osób!

Celem produkcji jest finalnie stworzenie profesjonalnego filmu instruktażowego, który stanie się elementem kursów szkoleniowych *BHP (dla pracowników) i *BHK (dla studentów). Film będzie zawierał elementy instruktażu, między innymi jak zachować się w trakcie wybuchu pożaru i w trakcie ewakuacji. Mamy nadzieję, że w prosty i dostępny, a przede wszystkim w łatwy do zapamiętania sposób przedstawimy Wam zasady zachowań.
Projekt filmowy powstaje dzięki współpracy trzech jednostek: Krakowskiej Szkoły Aspirantów, Zespołu ds. BHP i Ochrony Przeciwpożarowej oraz nas – Centrum Jakości Kształcenia. W ramach współpracy 4 lipca br. odbył się pierwszy, całodniowy etap realizacji projektu filmowego, którego celem było ustalenie scenariusza filmu, kadrów, scen oraz przypisanie ról aktorom, statystom i wizja lokalna terenu.

Zobacz krótką relację zdjęciową ze spotkania 🙂 -> Strażacy wizyta

To jest nagłówek

* BHP - to oczywiście "bezpieczeństwo i higiena pracy" i dotyczy pracy i pracowników.

To jest nagłówek

* BHK - to "bezpieczeństwo i higiena kształcenia" i dotyczy naszych kształcących się stufentów

Nagranie filmu, będzie realizowane na terenie kampusu Uczelni, a konkretnie wokół i w samym budynku F oraz na terenie Krakowskiej Szkoły Aspirantów. W dalszym ciągu poszukujemy statystów (mistrzów drugiego planu ;)), więc jeżeli jest ktoś zainteresowany lub chce nas wspomóc jako statysta-asystent serdecznie zapraszamy 29 sierpnia 2022 roku koło godz. 9.00. Odwdzięczymy się uśmiechem, możliwością zaistnienia na ekranie i poczęstunkiem na wzmocnienie sił podczas kręcenia scen.
Jesteśmy pełni zaangażowania w nowy projekt filmowy i zapraszamy wszystkie chętne osoby do statystowania w dniu 29 sierpnia (zgłoszenia: kawulakw@uek.krakow.pl).