Ułatwienia dostępu

Centrum Jakości Kształcenia

Nabór na szkolenie Projektowanie i prowadzenie e-zajęć

W październiku rozpoczyna się 3. edycja szkolenia certyfikacyjnego Projektowanie i prowadzenie e-zajęć, obowiązkowego dla tych, którzy po raz pierwszy planują realizację e-zajęć.

W październiku rozpoczynamy 3. już edycję szkolenia certyfikacyjnego Projektowanie i prowadzenie e-zajęć, obowiązkowego dla tych, którzy po raz pierwszy planują realizację e-zajęć.

Zapraszamy na nie osoby, które mają doświadczenie w pracy na platformie Moodle (ich kursy zawierają nie tylko materiały dydaktyczne, ale również aktywności dla studentów), znają zasady pracy zdalnej oraz uniwersytecki model e-zajęć. Zalecamy je również tym, którzy miały dłuższą przerwę w prowadzeniu e-zajęć, aby mogły przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia związane z optymalnym ich planowaniem.

Celem szkolenia jest przygotowanie do profesjonalnego prowadzenia e-zajęć, zgodnie z modelem e-learningu akademickiego UEK.

W tym roku w związku z realizacją projektu UEK Hub 2.0 i w tym samym czasie szkolenia specjalistycznego Projektowanie i prowadzenie akademickich kursów online połączyliśmy oba szkolenia i zapraszamy 15 zainteresowanych wykładowców na to, odbywające się w ramach projektu HUB 2.0

Rejestracja na szkolenie otwarta jest do 30 września.
Na pierwsze zajęcia zapraszamy w połowie października!

back to top